Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang

kota masai, pasir gudang, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

RM 450,000

3

BT

2

BM

2,620

kps (tanah)

RM 172

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501281021
check-small-f
2,620 kps luas pelan lantai

Tentang Kota Masai

Kota Masai Double Storey Terrace House 3bed Johor Bahru

FOR SALE : Corner Lot CIKU Kota Masai | Below Market Value | Big House Size |

PROPERTY DETAILS :
* Type ; Corner Lot Double Storey Terrace House Low Cost
* Location : 30 Jalan Ciku 28, Taman Kota Masai, Johor
* Tenure : Freehold
* Lot Status : Bumi Quota ( Semua Kaum boleh beli)
* Bedroom : 3
* Bathroom : 2
* Land Size : 2620 sqft

HOUSE FEATURES & CONDITION
* Unit dalam keadaan baik
* Dapur basah dan Kering
* 1 bilik master bedroom dibawah
* Corner Lot yang bersize Luas
* Harga bawah Market Value. Pembeli boleh buat Loan Penuh dan dapat Cashback.

Price : Rm450k
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
kota masai, pasir gudang, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,620 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties