Jalan Pulasan 1X, Pasir Gudang

Jalan Pulasan 1X, Pasir Gudang, Johor

Negotiable

RM 282,000

3

BT

2

BM

775

kps (tanah)

RM 363.87

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501238769
check-small-f
775 kps luas pelan lantai (14 kaki x 55 kaki)

Tentang Jalan Pulasan 1X

Jalan Pulasan 1X Kota Masai Pasir Gudang For Sale Newly Painted

Kota Masai, Pasir Gudang
2-Storey Terrace House for Sale
Jalan Pulasan 1X
Land Size : 775 sqft (14' x 55')

Freehold (永久地契)
Medium-Low Cost Unit (中价屋)
Facing Playground (面向草场)

Selling Price: RM282,000 Nego

High chance of full loan approval
Contact me for more details or to arrange a viewing.

Direct WhatsApp O17 - 53OO 52O

=== === === === === ===

[ Welcome property owners to entrust your property with us! ]

[ 欢迎屋主委托出租或出售您的房产!]

[ We assist you find the right tenants or buyers fast and hassle-free.]

[ 我们专业帮您快速配对租客或买家,让您安心无忧!]

Direct WhatsApp O17 - 53OO 52O

=== === === === === ===

JH Kho / Kho JH

JHK JB Property Enquiries - JHK 新山房地产咨询

Permas Jaya Property Rent & Sale - 百万镇房产租售

Permas Homestay & Event Space by JH 百万镇民宿 · 活动空间

Direct WhatsApp O17 - 53OO 52O
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Dowin Real Estate Agency

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 282,000.
Jalan Pulasan 1X, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Dowin Real Estate Agency