Jalan Durian Taman Eco Masai, Pasir Gudang

Pasir Gudang, Johor

RM 268,000

8,000

kps

RM 33.50

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500653387
check-small-f
8,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 33.50 psf (tanah)

Tentang Jalan Durian Taman Eco Masai, Pasir Gudang

No Coa - Nice Environment Residential Land at Pasir Gudang

FOR SALE : TANAH KEDIAMAN PASIR GUDANG MURAH DAN LUAS

JALAN DURIAN TAMAN ECO MASAI, PASIR GUDANG , JOHOR.

PROPERTY DETAILS :
SIZE 8000SQFT (0.18 ACRE)
BUMILOT
FREEHOLD
TANAH KEDIAMAN
GERAN INDIVIDU

SPECIAL CONDITION :
RUMAH KAWASAN ECO YANG BERNILAI RM700K++

AKSES:
WALKING DISTANCE KE SMK KOTA MASAI DAN JALAN UTAMA
5 MINIT KE PASARAYA BERHAMPIRAN
10KM KE KPJ PASIR GUDANG

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN BHD [ E (1) 2072/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 268,000.
Pasir Gudang, Johor.
8,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN BHD [ E (1) 2072/1 ]