Eco Tropics, Kota Masai, Pasir Gudang

Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

RM 980,000

4

BT

4

BM

2,616

kps (tanah)

RM 374.62

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501348794
check-small-f
1,978 kps luas pelan lantai

Tentang Eco Tropics

Newly Available Corner Lot Unit Up For Grabs

For Sale
Brand-new unit
(Just received keys)

Eko Tropics Corner Lot
FieldsGate
22x65 + 20sqft (additional land)
Build Up 1978 sqft
Land size 2616 sqft
4 Bedroom + 4 Bathroom
Stratatitle
Freehold
Non Bumi
Facing North
Original Unit/condition

Asking Price: RM980K
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 980,000.
Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,978 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/12 ]