Eco Tropics, Kota Masai, Pasir Gudang

Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

RM 668,000

4

BT

3

BM

1,600

kps (tanah)

RM 418

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501293609
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Eco Tropics

Eco Tropics Greensgate

Eco Tropics Greensgate

2 Storey Terrace house
20 x 80 ( 1,600 sqft )
4 Bedrooms 3 bathrooms
Fully Furnish
Selling Rm 668,000

Rean Goh 0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 668,000.
Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/11 ]

agency logo