Cubic Botanical, Kampung Pantai, Pantai
Kampung Pantai, Pantai, Kuala Lumpur
RM 296,000
2
BT
1
BM
517
kps
RM 573
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Cubic Botanical
Paling Murah-Service Apartment Cubical Botanical Pantai Kuala Lumpur
BANK LEL0NG 250526 MBLA
For Auction Sale
B-35-XX, Residensi Rimba Pantai Dalam, No. 6, Jalan Pantai Sentral 3, Pantai Dalam, 59200, Kuala Lumpur
DETAILS:
- Service Residence
- Freehold
- Level 35 Block B
- Size: 517 sf
- Bedrooms: 2
- Bathrooms: 1
Auction Price: RM 296k
MV: 440k
Kindly take note:
+ NO INSIDE VIEWING. Self-survey from outside only
+ Cash ready: 10% Deposit | 5% legal cost | 2-5% misc
Auction Specialist:
Rashidah O1828O8O43
www.w*****
REN25451
Actfast Properties Sdn Bhd
www.h*****
For Auction Sale
DETAILS:
- Service Residence
- Freehold
- Level 35 Block B
- Size: 517 sf
- Bedrooms: 2
- Bathrooms: 1
Auction Price: RM 296k
MV: 440k
Kindly take note:
+ NO INSIDE VIEWING. Self-survey from outside only
+ Cash ready: 10% Deposit | 5% legal cost | 2-5% misc
Auction Specialist:
Rashidah O1828O8O43
www.w*****
REN25451
Actfast Properties Sdn Bhd
www.h*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 296,000.
Kampung Pantai, Pantai, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 517 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.