Starz Valley, Bandar Baru Nilai, Nilai
Jalan BBN 12/1, Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan
RM 180,000
1
BT
1
BM
405
kps
RM 444
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Starz Valley
Starz Valley Studio available for Sale! Immediate move in
-405 sq ft with balcony
-Never rented before, owner use as holiday home
-Buy and rent out immediately
-Walking distance to Inti Nilai
Contact me for viewing / more details
01O - 9670515 (Apple)
-Never rented before, owner use as holiday home
-Buy and rent out immediately
-Walking distance to Inti Nilai
Contact me for viewing / more details
01O - 9670515 (Apple)
Kemudahan bersama
24-hour security
Swimming pool
Tennis court
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 180,000.
Jalan BBN 12/1, Bandar Baru Nilai, Nilai, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 405 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.