Nilai Perdana, Taman Nilai Perdana, Nilai
Jalan Nilai Perdana 11, Taman Nilai Perdana, Nilai, Negeri Sembilan
RM 149,000
3
BT
2
BM
750
kps
RM 199
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Nilai Perdana
Apartment Nilai Perdana 3r2b freehold below market price full loan
Apartment Nilai Perdana, Nilai
DETAILS:
750 sq.ft
3 bedroom, 2 bathroom
Winnie Looi
Contact: ol7.996.992l
============================
*OWNERS are welcomed to contact me for assisting in ADVERTISING your unit
============================
Apartment Nilai Perdana, Nilai
DETAILS:
750 sq.ft
3 bedroom, 2 bathroom
Winnie Looi
Contact: ol7.996.992l
============================
============================
Apartment Nilai Perdana, Nilai
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 149,000.
Jalan Nilai Perdana 11, Taman Nilai Perdana, Nilai, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.