Pusat Perdagangan Bukit Gambir, Muar
jalan perdagangan 1,pusat perdagangan Bukit gambir, Muar, Johor
Negotiable
RM 1,800,000
6,300
kps
RM 286
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pusat Perdagangan Bukit Gambir
Pusat Perdagangan Bukit Gambir,3 Storey Shop Lot For Sale
Pusat Perdagangan Bukit Gambir,3 Storey Shop Lot End Lot Unit For Sale
^ Freehold
^End Lot Unit
^Saiz 28' X 75'/2100Ssqft
^Total Built Up 6300sqft
^Renovated with Tile Floor & Extra Toilet
^ground Floor Suitable For Restauran Business
^ Facing Main Road
^Strategic Location
Asking Price RM1.8Mil
^ Freehold
^End Lot Unit
^Saiz 28' X 75'/2100Ssqft
^Total Built Up 6300sqft
^Renovated with Tile Floor & Extra Toilet
^ground Floor Suitable For Restauran Business
^ Facing Main Road
^Strategic Location
Asking Price RM1.8Mil
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,800,000.
jalan perdagangan 1,pusat perdagangan Bukit gambir, Muar, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.