Solaris Dutamas (Commercial), Dutamas, Mont Kiara

Jalan Dutamas 1, Kuala Lumpur, Dutamas, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 1,350,000

2

BM

1,480

kps

RM 912.16

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk dijual
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disiapkan pada 2009
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108419427

Tentang Solaris Dutamas (Commercial)

Solaris Dutamas ( Publika ) Office, Mont Kiara

Solaris Dutamas ( Publika ) Office For Sale
Rm 1,350,000.00

-Detail :
-Built Up 1480 Sq Ft
-Tenanted
-Freehold Strata Title.
-Total 800 service residences and 1,000 units office sit above shop lot.
-F&B and shopping hotspot ( Publika Mall )

Please contact for more information
Thomson or Jessie 0***** or 0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Megaharta Real Estate - PJ

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,350,000.
Jalan Dutamas 1, Kuala Lumpur, Dutamas, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,480 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Megaharta Real Estate - PJ