Seni Mont Kiara, Mont Kiara

Jalan Changkat Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 3,000,000

4+1

BT

4

BM

2,906

kps

RM 1,032.35

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Condominium for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2010
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501238759

Tentang Seni Mont Kiara

Seni 2906 sqft for Sale

High Floor
Walking Distance to Solaris Mont Kiara Commercial Area
In Good Condition

Call Esther at 0***** for viewing now
Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,000,000.
Jalan Changkat Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,906 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

agency logo