Seni Mont Kiara, Mont Kiara
Jalan Changkat Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 2,600,000
3+1
BT
4
BM
2,411
kps
RM 1,078
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Seni Mont Kiara
Stunning Unblocked View Unit Available in Seni Mont Kiara!
Property Details:
2,411sf
3+1 Bedroom
4 Bathrooms
3 Carparks
Beautifully renovated unit
Unblocked view of KL skyline
Selling RM2,600,000
For Viewing and enquiries:
Ken Yow | REN64269
+6*****
Kommons Realty E(1) 2150
2,411sf
3+1 Bedroom
4 Bathrooms
3 Carparks
Beautifully renovated unit
Unblocked view of KL skyline
Selling RM2,600,000
For Viewing and enquiries:
Ken Yow | REN64269
+6*****
Kommons Realty E(1) 2150
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,600,000.
Jalan Changkat Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,411 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.