Pavilion Hilltop, Mont Kiara
Lot 67209 Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 1,850,000
3+1
BT
4
BM
1,500
kps
RM 1,233
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pavilion Hilltop
Pavilion Hilltop Fully Furnished Unit For Sale - Rm 1.85mil
Pavilion Hilltop Fully Furnished Unit For Sale - Rm 1,850,000
1500sqft
3+1 Bedrooms, 4 Bathrooms, 2 Carparks
Please call Nicole Cheong (017*877*0216) / Whatsapp / 微信 (Nicole_ying0216) for viewing arrangement.
1500sqft
3+1 Bedrooms, 4 Bathrooms, 2 Carparks
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,850,000.
Lot 67209 Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.