One Mont Kiara (1 Mont Kiara), Mont Kiara
Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 2,829,000
3,746
kps
RM 755
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang One Mont Kiara (1 Mont Kiara)
Office for Sale
For Rent / Sale :
One Mont Kiara Office
3750sf
Modern Full Renovated
Tastefully Full furnished
Rent : RM15k
Sell : RM2,829,000 / RM754,40psf
Michelle Yeoh
www.W*****
One Mont Kiara Office
3750sf
Modern Full Renovated
Tastefully Full furnished
Rent : RM15k
Sell : RM2,829,000 / RM754,40psf
Michelle Yeoh
www.W*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,829,000.
Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,746 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.