Mont Kiara Pelangi, Mont Kiara
Jalan Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 780,000
3
BT
2
BM
1,208
kps
RM 646
psf
Tentang Mont Kiara Pelangi
Mont Kiara Pelangi for sale!
Property Details:
Built-up: 1,208 sq ft
3 Rooms | 2 Bathrooms
1 Covered Car Parks
Move-in ready condition
Asking Price: RM780,000
Built-up: 1,208 sq ft
3 Rooms | 2 Bathrooms
1 Covered Car Parks
Move-in ready condition
Asking Price: RM780,000
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 780,000.
Jalan Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,208 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.