Jendela Residences, Mont Kiara

Jalan Bukit Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 2,650,000

3+1

BT

4

BM

1,884

kps

RM 1,406.58

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501386633

Tentang Jendela Residences

Facing Golf View, Mid Floor. Available soon

Jendela Residences @ KLGCC Resort - For Sale

Unit Highlights:
- Build Up: 1,884Sqft
- Bedrooms: 3+1
- Bathrooms: 4
- Carparks: 3
- For Sale: RM2,650,000

单位资料:

- 建筑面积:1,884平方英尺
- 卧室:3+1
- 浴室:4
- 停车位:3

- 售价:2,650,000令吉

Pls Contat Dave at 0*****
PEA3232

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,650,000.
Jalan Bukit Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,884 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo