Jendela Residences, Mont Kiara

Jalan Bukit Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 2,480,000

3+1

BT

4

BM

1,884

kps

RM 1,316.35

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Condominium for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501293677

Tentang Jendela Residences

Facing Golf View, Mid Floor. Available soon

*Best deal in the market!!
*Only 1unit available for this price!!

Jendela Residences @ KLGCC Resort - For Sale

Unit Highlights:
- Build Up: 1,884Sqft
- Bedrooms: 3+1
- Bathrooms: 4
- Carparks: 3
- For Sale: RM2,480,000

*全场最值得的单位!!
*只有唯一一间可以卖这个价位!!

单位资料:

- 建筑面积:1,884平方英尺
- 卧室:3+1
- 浴室:4
- 停车位:3

- 售价:2,480,000令吉

Pls Contat Dave at 0*****
PEA3232

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,480,000.
Jalan Bukit Kiara 1, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,884 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150/1 ]

agency logo