Inspirasi, Mont Kiara
Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 800,000
2+1
BT
2
BM
940
kps
RM 851.06
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Inspirasi
Inspirasi Mont Kiara for Sale
Inspirasi Mont Kiara (For SALE)
940 sqft
2 Bedrooms
1 Utility Room
2 Bathrooms
Fully Furnished
2 Car Parks
Mid Floor Unblocked View
Facilities
Infinity Swimming Pool
Gymnasium
Kids Playground
BBQ Terrace
Outdoor Lounge
24-Hour Security
Green Trails & Relaxation Area
Accessibility
Walking distance to Garden International School
Easy access to NKVE, DUKE, Sprint & Penchala Link
Short drive to Publika, Solaris, Arcoris & 1 Mont Kiara
Nearby international schools, cafes & supermarkets
Teddy Wong
6*****
REN 48799
940 sqft
2 Bedrooms
1 Utility Room
2 Bathrooms
Fully Furnished
2 Car Parks
Mid Floor Unblocked View
Facilities
Infinity Swimming Pool
Gymnasium
Kids Playground
BBQ Terrace
Outdoor Lounge
24-Hour Security
Green Trails & Relaxation Area
Accessibility
Walking distance to Garden International School
Easy access to NKVE, DUKE, Sprint & Penchala Link
Short drive to Publika, Solaris, Arcoris & 1 Mont Kiara
Nearby international schools, cafes & supermarkets
Teddy Wong
6*****
REN 48799
Kemudahan
Almari
Katil
Kerusi
Kipas
Kemudahan bersama
Bbq
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam renang
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 940 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.