Inspirasi, Mont Kiara

Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 960,000

3

BT

2

BM

940

kps

RM 1,021.28

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501358270

Tentang Inspirasi

Renovated unit for sale

Property details:
-940 sqft
-3 bedrooms , 2 bathrooms , 2 car parks
-Fully furnished
-Renovated unit
-well maintained unit

PRICE NEGOTIABLE WITH SERIOUS BUYER

>>>for those who interested in this property,kindly WhatsApp or contact: 0***** (YONG) for more info and viewing~<<<

*****Any property for sale/let is welcome*****
*****Who interest to buy/rent a property,kindly contact me*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 960,000.
Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 940 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN BHD