Inspirasi, Mont Kiara

Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 660,000

3

BT

2

BM

965

kps

RM 683.94

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501335928

Tentang Inspirasi

Inspirasi Mont Kiara Living Space

FOR SALE
Inspirasi Mont Kiara

- Adjacent to Mont Kiara International School
- Convenient Access to NKVE, SPRINT Highway
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Fully Furnished & Renovated
- Build-up Area: 965SF

Selling Price: RM660,000

ERIC THAM 0*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 660,000.
Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 965 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]

agency logo