Inspirasi, Mont Kiara

Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 690,000

2+1

BT

2

BM

940

kps

RM 734

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107943182
check-small-f
940 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 734.04 psf (lantai)

Tentang Inspirasi

Brand new unit

INSPIRASI @ MONT KIARA

Unit Details:
940sqftr
2+1 Bedroom, 2 Bathroom
2 Parking

Don't Miss Out!! Call Me Today to Book a Viewing!!
Adrian Wong -*****
Kemudahan
private-garden-o

Private garden

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Jalan Kiara 3, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 940 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD.