Arcoris SOHO, Mont Kiara
Jalan Kiara 4, Mont Kiara, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 890,000
2
BT
2
BM
887
kps
RM 1,003
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Arcoris SOHO
Corner unit
ARCORIS SOHO FOR SALE
* 887sf
* 2 Bedrooms & 2 Bathrooms (no bathtub)
* Fully Furnished
* No car park
* Tenanted
* Price: RM890k (nego)
Welcome call / whatsapp Carmen at 012_3118_090
* 887sf
* 2 Bedrooms & 2 Bathrooms (no bathtub)
* Fully Furnished
* No car park
* Tenanted
* Price: RM890k (nego)
Welcome call / whatsapp Carmen at 012_3118_090
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 890,000.
Jalan Kiara 4, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 887 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.