Arcoris SOHO, Mont Kiara
Jalan Kiara 4, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 730,000
1
BT
1
BM
737
kps
RM 991
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Arcoris SOHO
Arcoris Soho
Arcoris Soho for SALE
* Built up 737sqft
* 1 Bedroom
* 1 Bathroom
* Car park is by management
* Fully Furnished
Kindly contact for viewing
Sand Yip (REN14981)
+6*****
* Built up 737sqft
* 1 Bedroom
* 1 Bathroom
* Car park is by management
* Fully Furnished
Kindly contact for viewing
Sand Yip (REN14981)
+6*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
Jalan Kiara 4, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 737 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.