6 acres Residential Land, Mont Kiara

Mont Kiara, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 49,660,000

6

ekar

RM 190

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500723299
check-small-f
6 ekar luas tanah
check-small-f
RM 190.01 psf (tanah)

Tentang 6 acres Residential Land, Mont Kiara

Land for Development

Development land at Mont Kiara

Land area: 261,360sqft (6acres)
Tenure: Freehold
Price: RM190/sqft

Suitable for landed development. Priced to sell.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

5A REALTY [ E (3) 2087 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 49,660,000.
Mont Kiara, Kuala Lumpur.
6 ekar.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

5A REALTY [ E (3) 2087 ]