4 STOREY SHOP, SOLARIS MONT KIARA, Mont Kiara
Solaris Mont Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 9,500,000
4
BM
6,467
kps
RM 1,469.00
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 4 STOREY SHOP, SOLARIS MONT KIARA
4 Storey Shop @ Solaris Mont Kiara
4 STOREY SHOP @ SOLARIS MONT KIARA
Built-up: approx 6,467 sqf
Land area: 1,679 sqf
Description: Good location, high traffic visibility. Most bustling commercial area in Mont Kiara. High demand area, steady rental yield.
*Pictures shown in the advertisement might not be the actual unit to protect tenant's and owner's privacy.
____________________________________________________
SOLARIS满家乐 四层楼商铺
建筑面积:约 6,467 平方英尺
土地面积:1,679 平方英尺
描述:位置优越,人流密集,醒目易见。蒙特基亚拉最繁华的商业区。需求旺盛,租金收益稳定。
*为保护租户和业主的隐私,广告中的图片可能并非实际商铺
Please contact / 请联络
Dave Soh, 0*****
Built-up: approx 6,467 sqf
Land area: 1,679 sqf
____________________________________________________
SOLARIS满家乐 四层楼商铺
建筑面积:约 6,467 平方英尺
土地面积:1,679 平方英尺
描述:位置优越,人流密集,醒目易见。蒙特基亚拉最繁华的商业区。需求旺盛,租金收益稳定。
*为保护租户和业主的隐私,广告中的图片可能并非实际商铺
Please contact / 请联络
Dave Soh, 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 9,500,000.
Solaris Mont Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 6,467 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.