Menglembu Bestari, Menglembu

Menglembu, Perak

RM 450,000

3

BT

2

BM

2,800

kps (tanah)

RM 160.71

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501319771
check-small-f
2,800 kps luas pelan lantai

Tentang Menglembu Bestari

Menglembu single storey corner brand new house/ face north/ field/land

Selling Price: RM450k

Menglembu
Taman Bestari

Single Storey Terrace House Corner

- New & Unoccupied unit
- Land Size 40’ x 70’  (2800sqft)
- 3Bedrooms & 2Bathrooms
- Leasehold
- Basic House
- Facing North
- Walking distance to Field

Selling Price: RM450k

Nearby amenities:
Wet Market, Bank, School, Convenient Store, Restaurant, Aeon Falim, TF Mart, Petrol Station etc

For house viewing appointment, kindly contact:
Marcus Seng
0***** www.W*****

E Trend Realty Sdn Bhd

#fyp #Toyota #Ipoh怡保 #ipohgardensouth #honda #proton #Mazda #TigerLane #AEON #perodua #ipohperak #tambunsunwayipoh #singlestorey #1sthomebuyer #Econsave #lotussmalaysia #Bercham #tamangunungrapat #tamanbotaniipoh
#LotussMalaysia #klebangbungalowland #aeonklebang

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Menglembu, Perak.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]