The Quartz Residence, Melaka City
Jalan Siantan 2/6, Melaka City, Melaka
Negotiable
RM 328,000
2
BT
2
BM
735
kps
RM 446
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Quartz Residence
Freehold the quartz condominium Melaka , tengkera
For Sales
The Quartz condominium Melaka
High level
2Room 2bath
Freehold
735 sqft
Facing town view
Highest pool view in Melaka
Selling price Rm328
For more information pls call or wassap
The Quartz condominium Melaka
High level
2Room 2bath
Freehold
735 sqft
Facing town view
Highest pool view in Melaka
Selling price Rm328
For more information pls call or wassap
Kemudahan
Balcony
Car parking outside
City view
Covered car parking
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Playground
Sauna
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 328,000.
Jalan Siantan 2/6, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 735 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.