Taman Bukit Senjuang, Melaka City

Taman Bukit Senjuang, Melaka City, Melaka

Negotiable

RM 475,000

3

BT

2

BM

1,300

kps (tanah)

RM 365

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500614395
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai (20 kaki x 65 kaki)

Tentang Taman Bukit Senjuang

Renovated Freehold 1 Storey Terrace in Melaka Tengah for Sale

Renovated 1 Storey Terrace
Strategic location
Intermediate unit
Freehold
1300sqft
Tiled carporch
Kitchen fully extended
Autogate wiring, Aircond point and water heater is provided.

Kindly call / WhatsApp to :
Chin 0***** .(REN37126)
Alden 0***** .(REN37125)
for more information or for viewing appointment
DO NOT LEAVE ONLY EMAIL
Owners are welcomed to list for rent or sale of properties.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/9 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 475,000.
Taman Bukit Senjuang, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/9 ]