Jonker Walk Heeren Street - Pre-War Heritage Shop House - For Sale, Melaka City

Jonker Street, Melaka City, Melaka

View to Offer

RM 5,000,000

10

BT

5

BM

4,500

kps (tanah)

RM 1,111

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501327607
check-small-f
4,500 kps luas pelan lantai (15 kaki x 300 kaki)

Tentang Jonker Walk Heeren Street - Pre-War Heritage Shop House - For Sale

Exclusive Heritage Shop House Available For Purchase

Heritage Pre-War Mansion @ Heeren Street, Melaka
* Jalan Tun Tan Cheng Lock | Heeren Street
* UNESCO Heritage Zone
* Walking distance to Jonker Street 鸡场街

* Freehold
* 4,500sqft
* Unique pre-war heritage property
* Generous multi-room configuration
* Authentic heritage features & timber flooring
* Private courtyard & traditional airwell
* High ceiling with natural airflow
* Ideal for Boutique Hotel / Airbnb / Café / Gallery / Luxury Residence

Asking Price: RM5.0 Mil
*** View To Offer

Please Call for Private Viewing Arrangement

Sally Ng *018*911*6338*
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,000,000.
Jonker Street, Melaka City, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 4,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/8 ]