Kawasan Perindustrian MIEL Masjid Tanah, Melaka, Masjid Tanah

Kawasan Perindustrian MIEL, Masjid Tanah, Melaka

RM 8,000,000

1

BM

85,000

kps (lantai)

RM 94.12

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang for sale
check-small-f
Bare
check-small-f
Leasehold (76 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500843994
check-small-f
85,000 kps luas pelan lantai

Tentang Kawasan Perindustrian MIEL Masjid Tanah, Melaka

Single Storey Factory Available for Sale in Masjid Tanah

This factory is situated approximately 7KM to the South-West of Masjid Tanah Town and around 35 KM to the North-West of Melaka City Centre.

Detached Factory For Rent along Jalan Tunas Baru Skesyen 2/3, Kawasan Perindustrian Masjid Tanah,

- Land area: 8.52 acres (371,161 sq ft)
- Build-up: 85,000 sqft
- Ridges height: Approximately 25ft
- Eaves height: Approximately 20ft

Don't let this chance slip away, reach out to us now for more information and/or to arrange a viewing.

Mr Teh (E2103) 012_ 565_7276 or www.h*****
Mr Gan (REN 3***** _990_2722 or www.h*****

该工厂位于马日丹那镇西南方向约7公里处,距马六甲市中心西北方向约35公里。

位于马日丹那工业区,Jalan Tunas Baru Skesyen 2/3 的独立厂房出租:

- 土地面积:8.52英亩(371,161平方英尺)
- 建筑面积:85,000平方英尺
- 屋脊高度:约25英尺
- 檐口高度:约20英尺

切勿错过良机,立即联系我们了解更多详情和/或安排看房。

Mr Teh (E2103) 012_ 565_7276 or www.h*****
Mr Gan (REN 3***** _990_2722 or www.h*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBRE WTW REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 0507/12 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 8,000,000.
Kawasan Perindustrian MIEL, Masjid Tanah, Melaka.
Saiz lantai unit ini ialah 85,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBRE WTW REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 0507/12 ]