Taman Plentong Utama, Masai
Jalan Bunga Matahari, Taman Plentong Utama, Masai, Johor
RM 208,000
3
BT
2
BM
753
kps
RM 276.23
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Plentong Utama
Plentong Utama Flat Plentong Baru Johor Jaya Seri Alam Molek Permas
For Sale
Plentong Utama Flat
Jalan Bunga Daisi 9
3 bedrooms 2 bathrooms
Size: 753 sf
Block H 05
Top Floor
Leasehold until 2097
Open to all
Brand new tiles, plaster ceiling, table top
Selling Price: RM 208k
Contact Toh 0*****
Www.Wasap.My/ 6*****
1105
Remark: Close to Johor Jaya, Taman Molek, Permas Jaya, Seri Alam
Plentong Utama Flat
Jalan Bunga Daisi 9
3 bedrooms 2 bathrooms
Size: 753 sf
Block H 05
Top Floor
Leasehold until 2097
Open to all
Brand new tiles, plaster ceiling, table top
Selling Price: RM 208k
Contact Toh 0*****
Www.Wasap.My/ 6*****
1105
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 208,000.
Jalan Bunga Matahari, Taman Plentong Utama, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 753 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.