Taman Plentong Baru, Masai

Jalan kemboja, Taman Plentong Baru, Masai, Johor

RM 320,000

2

BT

3

BM

732

kps (tanah)

RM 437

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501326017
check-small-f
732 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Plentong Baru

Jalan kemboja, Taman Plentong Baru, Masai

For More Information
想要查询更多的信息
Call / Whatsapp : 0***** ( Ms Goh )

Asking 业主询问价 : RM 320k
Bank Value 银行估价 : RM 360k

Double Storey Low Cost 双层廉价屋
Jalan kemboja, Taman Plentong Baru, 81750 Masai, Johor

Properties Info 房产信息 :
==================
→ Land Size 土地面积 : 732 sqft
→ 2 Bedrooms 卧室 & 3 Bathrooms 卫生间

- Grille 铁花
- Upstairs add 1 toilet 楼上扩建1间厕所
- Downstairs 2 Bathroom 楼下2间卫生间

~《征求产业》出售 /买卖, 欢迎委托。
~ 我们团队以最快速度 售出 您的产业。
~ 专业代办银行贷款 / 律師楼买卖合同。
~ 免费提供产业估价。

* We Also Provide Bank Loan Application Services And Legal Services Consultation.
* If You Have A Home, Shop & Land To Sell, We Have Existing Buyers & Tenants.
Please Contact Us For Free Consultation. Thank you.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 320,000.
Jalan kemboja, Taman Plentong Baru, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 732 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD.