Taman Bukit Rinting, Masai
Jalan Tembusu, Masai, Johor
Negotiable
RM 1,650,000
7
BT
5
BM
6,856
kps (tanah)
RM 241
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Rinting
Affordable! Promotion @ 高贵且大方的独立式洋房出售 Jalan Keruing
Double Storey Bungalow
高贵且大方的独立式洋房出售 Jalan Keruing, Taman Bukit Rinting
ZONE D (Taman Rinting)
For Sale
Extra Worker Rooms + Toilet + Storeroom at Back
For Sale(RM): 1.65 mil Nego
Address: Jalan Keruing, Taman Bukit Rinting, Johor
Type: Double Storey Bungalow
Tenure: Freehold Non Bumi
Bedroom: 7
Bathroom: 5
Land Area: 6856 sqft
Built up: 3600 sqft
Neighbour: TBC
- Nearby Megah Ria, Bandar Seri Alam, Permas Jaya, Sierra Perdana, Kota Puteri
高贵且大方的独立式洋房出售 Jalan Keruing, Taman Bukit Rinting
ZONE D (Taman Rinting)
For Sale
Extra Worker Rooms + Toilet + Storeroom at Back
For Sale(RM): 1.65 mil Nego
Address: Jalan Keruing, Taman Bukit Rinting, Johor
Type: Double Storey Bungalow
Tenure: Freehold Non Bumi
Bedroom: 7
Bathroom: 5
Land Area: 6856 sqft
Built up: 3600 sqft
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,650,000.
Jalan Tembusu, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.