Senibong Cove - Isola Grandeur, Masai
Persiaran Senibong, Teluk Senibong, Masai, Johor
Negotiable
RM 4,500,000
5+1
BT
7
BM
5,625
kps (tanah)
RM 800
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Senibong Cove - Isola Grandeur
For Sale 3 Storey Bungalow House, Isola Grandeur, Senibong Cove
For Sale
Senibong Cove ,Isola Grandeur
3 Storey Bungalow House Big Land Size
Fully Furnished With Renovation Good Condition unit
-3 Storey Bungalow
-5+1 Bedroom 6+1 Bathroom
-Land Area 5625 sqft (45’x108’)
-Build Up 4869 sqft
-Direction south east
-Freehold
-Non Bumi
-Intermediate lot
-24 hours Gated & Guarded
-Fully Furnished with renovation
-Maintenance fee RM 656 per month
Asking Price : RM4.5MIL
Senibong Cove ,Isola Grandeur
3 Storey Bungalow House Big Land Size
Fully Furnished With Renovation Good Condition unit
-3 Storey Bungalow
-5+1 Bedroom 6+1 Bathroom
-Land Area 5625 sqft (45’x108’)
-Build Up 4869 sqft
-Direction south east
-Freehold
-Non Bumi
-Intermediate lot
-24 hours Gated & Guarded
-Fully Furnished with renovation
-Maintenance fee RM 656 per month
Asking Price : RM4.5MIL
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,500,000.
Persiaran Senibong, Teluk Senibong, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,869 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.