Kota Masai, Masai

Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor

RM 1,050,000

3,080

kps

RM 341

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104931158
check-small-f
3,080 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 340.91 psf (lantai)

Tentang Kota Masai

2 storey shop, Kota Masai, Jln Rambai 11

Remarks :
1. Facing main road, Jln Kota Masai 2
2. Sell with tenancy, rental GF rm3000
3. Same row with Domino's, Pizza Hut, restaurant, car accessories shop, bakery shop, motorcycle dealers
 
For Sale : Rm1.05mil
For Rent: 1st floor Rm900

Address : Jln Rambai 11, Tmn Kota Masai, Pasir Gudang, Johor
Type : 2 storey shop
Unit Type : Intermediate lot
Tenure : Freehold, International lot
Land Area : 22*70
Built up : 3080sf
Direction : South

Owners' listings are welcome.

The Roof Realty MFG
Rey Lee 0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,050,000.
Jalan Kota Masai, Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,080 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

agency logo