Flat Taman Rinting, Masai
Jalan Meranti 12, Masai, Johor
RM 198,000
3
BT
2
BM
591
kps
RM 335
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Flat Taman Rinting
Taman Rinting Low Cost Flat 3bed Fully Renovated Masai Johor
Block D05-07 Jalan Geharu 11 Taman Rinting Masai
- Low Cost Flat
- High Floor
- Build Up 591sqft
- 3 Bedrooms and 2Bathrooms
- With Balcony
- Freehold
- Non Bumi
- Facing SOUTH
- Fully Renovated Condition, Security Main Door, SPC Flooring, Plaster Ceiling, Brand New Kitchen Cabinet
Selling Price Rm198k
- Low Cost Flat
- High Floor
- Build Up 591sqft
- 3 Bedrooms and 2Bathrooms
- With Balcony
- Freehold
- Non Bumi
- Facing SOUTH
Selling Price Rm198k
Kemudahan bersama
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 198,000.
Jalan Meranti 12, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 591 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.