Citrine Residenz, Bandar Seri Alam, Masai

Jalan Alam Sitrin, Bandar Seri Alam, Masai, Johor

View to Offer

RM 730,000

4

BT

3

BM

1,950

kps (tanah)

RM 374

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501345718
check-small-f
1,950 kps luas pelan lantai

Tentang Citrine Residenz

Citrine Residenz Jalan Alam Sitrin X Bandar Seri Alam Johor Bahru

Citrine Residenz @ Bandar Seri Alam
Jalan Alam Sitrin xx, Bandar Seri Alam, 81750 Masai
==============================
Type : Double Storey Terrace House
Unit Type : End lot
Tenure : Freehold Non Bumi (Strata Title)
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Land Size : 20x65+10fit Land 1950sqft
Built up : TBC
Renovation : Renovated
Furnishing: Partial Furnish=Kitchen Cabinet & Autogate other will move out
Direction : north east 东北
Facing : Unblock view
G&G : Yes
Car park : 2
Neighbors : Chinse
Maintenance Fee : RM220+/-
House Year : 7years
Reason For Sale : Upgrade
Viewing Time : One day early info

For Sale : RM730K
Bank Value : RM730K

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
Jalan Alam Sitrin, Bandar Seri Alam, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,950 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor