Bandar Seri Alam, Masai

Bandar Seri Alam, Masai, Johor

RM 635,000

4

BT

3

BM

1,650

kps (tanah)

RM 385

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501339914
check-small-f
1,650 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Seri Alam

Double Storey Terrace End Lot Bandar Seri Alam, Masai, Johor

PROPERTY DETAILS:
==============
- Jalan Jed Sadu 2, Bandar Seri Alam, Masai, Johor
- Property Type: Double Storey Terrace End Lot
- Land Size: 1,650 sqft
- Bedrooms: 4
- Bathrooms: 3
- Non-Bumi Lot, Freehold
- Gated & Guarded
- Gym, playground, tennis court

AMENITIES & ACCESSIBILITY:
===================
- 6min to Regency Specialist Hospital
- 6min to Maybank Bandar Seri Alam
- 7min to Mydin Mall Seri Alam

=============
Asking Price : RM 635,000 (Negotiable)
=============
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 635,000.
Bandar Seri Alam, Masai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,650 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ESP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 0572/2 ]