Kampung Bayam, Lundang
guhcil bayam, Kampung Bayam, Lundang, Kelantan
RM 900,000
5
BT
5
BM
4,870
kps (tanah)
RM 184.80
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Banglo untuk Dijual Kota Bharu
[[ FOR SALE ]]
Scandinavian Design Bungalow for Sale @ Guchil Bayam, Kt Bharu
- 2-storey Bungalow
- Built up 2,990 sqft
- Landsize 4,870 sqft
- 5 bedrooms 5 bathrooms
- Freehold
- Land Lot
Price : RM900,000
#hts137
CONTACT
Nabila Nazori
Kelantan Real Estate Consultant
0*****
- 2-storey Bungalow
- Built up 2,990 sqft
- Landsize 4,870 sqft
- 5 bedrooms 5 bathrooms
- Freehold
- Land Lot
Price : RM900,000
#hts137
CONTACT
Nabila Nazori
Kelantan Real Estate Consultant
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
guhcil bayam, Kampung Bayam, Lundang, Kelantan.
Saiz lantai unit ini ialah 2,990 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.