Mahkota Hills, Lenggeng

Jalan Tasik Senangin 9/7, Mahkota Hills, Lenggeng, Negeri Sembilan

RM 215,000

5,300

kps

RM 41

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501239059
check-small-f
5,300 kps luas tanah
check-small-f
RM 40.57 psf (tanah)

Tentang Mahkota Hills

Tanah Lot Banglo 2 lot bersebelahan 5300 sqft di Mahkota Hill, Lenggen

TANAH DI LOKASI MENARIK UNTUK DIJUAL

Mahkota Hill, Bandar Tasik Senangin, Lenggeng
(Sempadan Selangor)

DUA LOT YANG BERSEBELAHAN

- Luas: 5,300 sqft (Single Line)
- Seksyen 9: Berhampiran Playground, Shoplot, Dewan, Clubhouse, Surau dan Masjid (Dalam Pembinaan)

Freehold / Geran Individu
Kawasan perumahan yang sedang berkembang pesat
Dekat dengan kemudahan & pusat perumahan
Lokasi yang strategik – potensi peningkatan nilai hartanah

Cocok untuk membina rumah impian
Juga sesuai untuk pelaburan

Pembeli serius sahaja
Harga tawaran: 215k nett

Hubungi:
Maizura REN56244
0*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

QUALITY HOMES REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2119 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 215,000.
Jalan Tasik Senangin 9/7, Mahkota Hills, Lenggeng, Negeri Sembilan.
5,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

QUALITY HOMES REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 2119 ]