Mahkota Hills, Lenggeng
Jalan Tasik Senangin 9/7, Mahkota Hills, Lenggeng, Negeri Sembilan
RM 389,000
3
BT
2
BM
4,000
kps (tanah)
RM 97.25
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Mahkota Hills
Cheapest Single Storey Bungalow Mahkota Hills Bandar Tasik Senangin
CHEAPEST! Bungalow 1 tingkat Mahkota Hills Bandar Tasik Senangin for sale!
Details:
- Lokasi: Seksyen 7, Mahkota Hills Tasik Senangin, Lenggeng, N9
- Freehold / Bumi Lot
- Land Area: 4,000 sqft (50ft x 80ft)
- Built Up: 1,300 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
===============
ASKING PRICE: RM389K
===============
For more info/viewing, please contact:
Johan Johani (JJ)
REN 49290 | 0*****
Maxxan Realty
Details:
- Freehold / Bumi Lot
- Land Area: 4,000 sqft (50ft x 80ft)
- Built Up: 1,300 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
===============
ASKING PRICE: RM389K
===============
For more info/viewing, please contact:
Johan Johani (JJ)
REN 49290 | 0*****
Maxxan Realty
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 389,000.
Jalan Tasik Senangin 9/7, Mahkota Hills, Lenggeng, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.