BANDAR TASIK SENANGIN, Bandar Tasik Senangin, Lenggeng
Bandar Tasik Senangin, Lenggeng, Negeri Sembilan
RM 240,000
4
BT
2
BM
1,302
kps (tanah)
RM 184
psf (tanah)
Tentang BANDAR TASIK SENANGIN
Lelong - Tasik Senangin, Lenggeng, Negeri Sembilan
BANK LELONG
No. 253, Jalan Tasik Senangin 1C/5, Bandar Tasik Senangin, 71750 Lenggeng, Negeri Sembilan
* Freehold - Bumi lot
* 2 Storey Terrace
* Size: 1,302 sq.ft
* Auction Price: RM240,000.00 (MV: RM 390K)
* Date: 21st May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact: Lisa Azila | [cmel]
HP: 0***** | WA: www.w*****
* Freehold - Bumi lot
* 2 Storey Terrace
* Size: 1,302 sq.ft
* Auction Price: RM240,000.00 (MV: RM 390K)
* Date: 21st May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 10% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact: Lisa Azila | [cmel]
HP: 0***** | WA: www.w*****
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 240,000.
Bandar Tasik Senangin, Lenggeng, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.