Rumah Teres Dua Tingkat di Kulim, Kulim

Rumah Teres Dua Tingkat di Kulim, Kulim, Kedah

RM 487,350

4

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 348.11

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501302546
check-small-f
2,097 kps luas pelan lantai

Tentang Rumah Teres Dua Tingkat di Kulim

Rumah Teres Dua Tingkat di Kulim

PROJEK FASA BAHARU – MASA TERBAIK UNTUK MILIKI RUMAH SENDIRI

Sekarang peluang anda sudah tiba.
Projek terbaru ini menawarkan rumah landed pada harga yang masih mampu milik — sesuatu yang semakin sukar didapati di pasaran hari ini.
Double Storey Terrace (Freehold)
Luas Tanah : 1400 sqft
Luas Binaan : ±2097 sqft
4 Bilik Tidur + 3 Bilik Air
Kawasan Guarded & Selamat

Kelebihan Projek :
ZERO Deposit
PERCUMA Semua Yuran Guaman
Projek baru = potensi kenaikan harga lebih tinggi

Jangan tunggu lama — hubungi sekarang untuk info & booking!
www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 487,350.
Rumah Teres Dua Tingkat di Kulim, Kulim, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 2,097 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian