kulim techno City, Kulim

Persiaran KTC, Kulim, Kedah

RM 390,000

5

BT

3

BM

1,195

kps (tanah)

RM 326.36

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501270813
check-small-f
1,426 kps luas pelan lantai

Tentang kulim techno City

Taman Ktc @ Kulim Hi-Tech 2 Storey Terrace For Sale

Taman Ktc @ Kulim Hi-Tech 2 Storey Terrace For Sale

- Land area: 1195sqf
- Build up: 1426sqf
- Bedroom: 5
- Bathroom: 3
- Carpark: 2
- Direction: East
- Living hall with partition room
- Original condition
- Freehold
- International lot

Selling price: Rm390k

Please Contact 𝟬𝟭𝟰 𝟯𝟬𝟳𝟰𝟮𝟳𝟬 for Viewing or More Info
Howard ( REN 62289 )
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. (PENANG)

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 390,000.
Persiaran KTC, Kulim, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,426 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. (PENANG)