BANDAR PERMATA LUNAS, Kulim
Kulim, Kedah
View to Offer
RM 449,000
3+1
BT
2
BM
3,000
kps (tanah)
RM 150
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang BANDAR PERMATA LUNAS
Fully Renovated Semi-D Bandar Permata Lunas For Sale
FULLY RENOVATED SEMI-D
BANDAR PERMATA LUNAS
HARGA: RM449K | MV RM500K
4 Bilik Tidur | 2 Bilik Air | 3000 sqft
Freehold | Bumi Lot
Tanah tepi extra 10 kaki
Fully Renovated
Detail:
Tanah belakang dah extend jadi kitchen + store + laundry room
Kitchen cabinet + hood dah ready
Ceiling tinggi, ventilation cantik
Porch boleh muat 2 kereta siap autogate
Grill ready
BANDAR PERMATA LUNAS
HARGA: RM449K | MV RM500K
4 Bilik Tidur | 2 Bilik Air | 3000 sqft
Freehold | Bumi Lot
Tanah tepi extra 10 kaki
Fully Renovated
Detail:
Kitchen cabinet + hood dah ready
Ceiling tinggi, ventilation cantik
Porch boleh muat 2 kereta siap autogate
Grill ready
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 449,000.
Kulim, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.