Taman Sutra, Taman Sutra, Kulai

Taman Sutra, Kulai, Johor

RM 518,000

4

BT

2

BM

1,770

kps (tanah)

RM 293

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500849014
check-small-f
1,770 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Sutra

Taman Sutra 2 Sty Corner Lot,Jln Sutra, Saleng,Renovated,Extend,Senai

Taman Sutra Double Storey Corner Lot for Sale
RM 518k

www.h*****

Jalan Sutra, Saleng
4 bed 2 bath
1770 Sqft (Built-Up 18*60)
Non Bumi Lot
Freehold
Renovation:Balcony, atas extended, Fully TIles, Awning, Wall Fencing, Kitchen Table Top
---------------
Dun hesitate to call or WhatsApp
Felix 0***** REN 44487

www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VS PROPERTIES REALTY SDN BHD [ E (1) 1831 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 518,000.
Taman Sutra, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,770 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VS PROPERTIES REALTY SDN BHD [ E (1) 1831 ]