Sri Putra Apartment, Kulai

Jalan Meranti 7, Kulai, Johor

RM 245,000

3

BT

2

BM

885

kps

RM 276.84

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2005
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501397148

Tentang Sri Putra Apartment

Full loan bandar putra apartments kulai senai bandar indahpura saleng

古来太子城(IOI)【3房公寓】
(Sri Putra Apartment @Bandar Putra for Sale)

干净舒适的环境
within 5min reach IOI mall
Nearby 99 Speedmart
Nearby Pei Cheng Primary School & Senai Airport

Land Size :885 sqft
3 Bedrooms
2 Bathrooms
1 Parking
Freehold
Non Bumi
Gated & Guarded
Maintenance Fee : RM135/mth

Selling Price RM 245K
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 245,000.
Jalan Meranti 7, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 885 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser