Sonatia, Bandar Putra, Kulai
Jalan Raja Udang, Bandar Putra, Kulai, Johor
RM 800,000
4
BT
3
BM
2,417
kps (tanah)
RM 331
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sonatia
For Sale: Double Storey Terrace House in Sonatia Park Homes @ IOI
#古来 Sonatia Park Homes @ IOI|步行到学校 + 保安围篱|双层排楼 22×70|4房3厕
𝗙𝗼𝗿 𝗦𝗮𝗹𝗲
Double Storey Terrace House
Sonatia Park Homes @ IOI
• Land Size|22’ × 70’
• Built-up|2,417 sqft
• Bedrooms|4 房
• Bathrooms|3 厕
• Tenure|Freehold 永久地契
• Lot Type|Bumi Lot(可卖给Non-Bumi,需申请Bumi Consent)
• Facing|North 朝北
• Gated & Guarded 保安围篱
𝗦𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝗽𝗿𝗶𝗰𝗲
RM728,000 Negotiable
Bank Value RM800,000
𝗙𝗼𝗿 𝗦𝗮𝗹𝗲
Double Storey Terrace House
Sonatia Park Homes @ IOI
• Land Size|22’ × 70’
• Built-up|2,417 sqft
• Bedrooms|4 房
• Bathrooms|3 厕
• Tenure|Freehold 永久地契
• Lot Type|Bumi Lot(可卖给Non-Bumi,需申请Bumi Consent)
• Facing|North 朝北
• Gated & Guarded 保安围篱
𝗦𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝗽𝗿𝗶𝗰𝗲
RM728,000 Negotiable
Bank Value RM800,000
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Jalan Raja Udang, Bandar Putra, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,417 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.