Senai Land, Senai, Kulai
Senai, Kulai, Johor
RM 12,008,700
363,900
kps
RM 33.00
psf
Gambar
Tentang Senai Land
Senai Land
(JBL23201)
Please Call or WhatsApp +6***** for viewing appointment , thank you !
Selling Price : RM12,008,700.00
363,900.00 sqft RM33.00 psf
Location : Senai @ 81400 Kulai Johor
Land Size Approx. : 8.35 Acres
Category Of Land Use : Agriculture ( Will do conversion include premium paid )
Zoning : Industrial
Tenure : Freehold
Topography : Generally Flat
Distance To ~
Port of Tanjung Pelepas : 44.3km
Senai International Airport : 11.2km
Johor Port Pasir Gudang : 40.6km
For more information , please contact :
Vincent Tan
0*****
IQI Realty Sdn Bhd
PEA 2265
Selling Price : RM12,008,700.00
363,900.00 sqft RM33.00 psf
Location : Senai @ 81400 Kulai Johor
Land Size Approx. : 8.35 Acres
Zoning : Industrial
Tenure : Freehold
Topography : Generally Flat
Distance To ~
Port of Tanjung Pelepas : 44.3km
Senai International Airport : 11.2km
Johor Port Pasir Gudang : 40.6km
For more information , please contact :
Vincent Tan
0*****
IQI Realty Sdn Bhd
PEA 2265
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 12,008,700.
Senai, Kulai, Johor.
363,900 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.