Kulai Corner Lot Unit, Taman Putri Kulai, Kulai
Kulai Jasmine Park, Taman Putri Corner Lot Unit, Taman Putri Kulai, Kulai, Johor
RM 660,000
4
BT
3
BM
2,884
kps (tanah)
RM 228.85
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kulai Corner Lot Unit
Kulai Taman Putri @ Jasmine Park Corner Lot 2 Storey Terrace Unit
Kulai Putri Jasmine Park Corner Lot 2 Storey House Available For Sale
www.w*****
古来公主城24小时保安区双层排楼角头单位出售
Jasmine Park @ Taman Putri, 81000 Kulai, Johor
Double Storey Terrace House Corner Lot
* Tenure: Freehold
* Lot Type: International
* Bedrooms: 4
* Bathrooms: 3
* Land Size: 2,884 ft²
* Build-up: 22’ x 70’
* Condition: Renovated
* Direction: Facing East 东
* Unblock View Unit
* Gated & Guarded: Yes
* 靠近电缆塔
Selling Price: RM660k
Bank value: RM750K
NO COBROKE UNIT
***Welcome to call me now to arrange for the viewing.***
Kindly Contact: Wayne Ng -*****
www.w*****
www.w*****
www.w*****
古来公主城24小时保安区双层排楼角头单位出售
Jasmine Park @ Taman Putri, 81000 Kulai, Johor
Double Storey Terrace House Corner Lot
* Tenure: Freehold
* Lot Type: International
* Bedrooms: 4
* Bathrooms: 3
* Land Size: 2,884 ft²
* Build-up: 22’ x 70’
* Condition: Renovated
* Direction: Facing East 东
* Unblock View Unit
* Gated & Guarded: Yes
* 靠近电缆塔
Selling Price: RM660k
Bank value: RM750K
NO COBROKE UNIT
***Welcome to call me now to arrange for the viewing.***
Kindly Contact: Wayne Ng -*****
www.w*****
www.w*****
www.w*****
Kemudahan
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 660,000.
Kulai Jasmine Park, Taman Putri Corner Lot Unit, Taman Putri Kulai, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,884 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.